Specjalizujemy się wyłącznie w męskich butach podwyższających, to nasza pasja. Wkładamy w to całe nasze serce i wysiłki.

Nasze obuwie projektujemy od podstaw. Każdy nasz but jest tworzony ręcznie.

Produkujemy obuwie tylko i wyłącznie z całych płatów naturalnych skór cielęcych i bydlęcych pierwszej warstwy. Starannie wykrajamy ręcznie cholewkę, resztę całkowicie eliminujemy, w przeciwieństwie do innych, którzy używają także zmielonych skrawków skór.

Każdy nasz model buta oraz każdy rozmiar (!) posiada swoją własną wkładkę podwyższającą, dla zachowania absolutnie największego komfortu. Inni producenci używają wyłącznie 2 rozmiarów wkładek podwyższających na całą gammę rozmiarów. Nie zapewni to 100% komfortu, a stopa nie będzie czuć się dobrze. U nas mają Państwo pewność, że buty będą maksymalnie wygodne i trwałe.

Procesu tworzenia obuwia nie da się zautomatyzować w 100%.Przy tworzeniu obuwia starannie doglądamy każdy centymetr skóry, aby upewnić się, że nie występują na nich jakiekolwiek zmarszczki, jeśli takie wystąpią, taka skóra jest wyrzucana!

Nasza wkładka podwyższająca jest wyłożona na całej długości buta, co sprawia, że nawet po całym dniu chodzenia, nie odczuwamy zmęczenia.

Obuwie jest sklejane z obu stron, od strony cholewki, a także od strony podeszwy, aby zapewnić trwałość przez wiele lat.

Inni producenci sklejają obuwie wyłącznie raz, co powoduje, że podeszwa może się rozklejać od reszty buta.

Wiemy co w butach podwyższających jest najważniejsze. Stworzyliśmy markę Faretti, aby dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość i zadowolenie z każdego kolejnego dnia.

Sami użytkujemy codziennie nasze obuwie i jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy dostarczyć Państwu nasz produkt, który przez lata udoskonaliliśmy do absolutnie najwyższego poziomu.