MĘSKIE BUTY NA KOTURNIE – SPOSÓB NA PEWNOŚĆ SIEBIE
Napisane przez      02/18/2019 11:46:18    0 Komentarzy

Wzrost może znacząco wpływać na percepcję danej osoby – zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i życiu prywatnym. Choć badania wykazują, że wysocy mężczyźni są postrzegani jako bardziej atrakcyjni, inteligentni i godni zaufania, wrażenie to da się zatrzeć pewnością siebie i rzeczywistymi kompetencjami.

Na jakie problemy natrafiają niscy mężczyźni?

  1. Kontakty damsko-męskie. Choć wiele kobiet nie ma nic przeciwko niższemu partnerowi, wśród sporej części społeczeństwa wciąż żywe są stereotypy dotyczące tego, jak powinna prezentować się para.
  2. Spotkania biznesowe. Kiedy szef patrzy na swoich pracowników lub potencjalnych partnerów z dołu, ciężko zadbać o autorytet.
  3. Zdjęcia i filmy. Nawet jeśli niski wzrost nie przeszkadza na co dzień, na zdjęciach będzie rzucać się w oczy. Z tego względu może okazać się problematyczny np. dla polityków, aktorów, biznesmenów i wszystkich mężczyzn, którzy często prezentują się w otoczeniu innych.
  4. Presja społeczna. Nieprzyjemne komentarze otoczenia czy niepowodzenia w życiu osobistym i zawodowym mogą skutkować obniżoną pewnością siebie.

Na szczęście istnieją proste sposoby, by temu zaradzić. Pragnienie zyskania choćby kilku centymetrów wzwyż łatwo spełnić, kupując męskie buty z ukrytym koturnem. Specjalny obcas jest sprytnie schowany w podeszwie, a obuwie wizualnie niczym nie różni się od standardowych modeli ze sklepu obuwniczego. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów butów podwyższających dla mężczyzn, dzięki którym można uzupełnić każdą stylizację, a przede wszystkim dodać sobie animuszu w kontaktach międzyludzkich – czy to biznesowych, czy osobistych.męskie buty na koturnie

Męskie buty z podwyższoną podeszwą – ile centymetrów możesz zyskać?

Na rynku obuwniczym konkuruje ze sobą co najmniej kilku polskich producentów, którzy mają w swojej ofercie wysokie buty dla mężczyzn. Większość firm proponuje standardowe podwyższenie wynoszące 7 cm – to modele najchętniej wybierane przez klientów. Taki obcas sprawia, że wzrost jest odczuwalnie wyższy, a jednocześnie noga zanadto się nie męczy. Męskie buty na koturnie oprócz dodatkowych centymetrów gwarantują wyprostowaną, smukłą sylwetkę i pewniejszy chód. Na rynku znajdziemy także inne podwyższenia, utrzymujące się w przedziale od 6 do aż 12 cm. Ostatnia wysokość może wydawać się ekstremalna, jednak są sytuacje, w których okaże się prawdziwym wybawieniem, np. gdy w grę wchodzi biznesowe spotkanie z wyjątkowo wysokim klientem.

Wysokie buty do garnituru i na co dzień

Wśród modeli oferowanych przez producentów znajdziemy przede wszystkim stylowe buty na koturnie męskie wykonane z naturalnych materiałów – skóry licowej i zamszu. Z powodzeniem dopasujemy je do różnych stylizacji, ponieważ występują w wielu kolorach 
(z przewagą uniwersalnej czerni i brązów). Zadbano również o zróżnicowane przeznaczenie produkowanych butów podwyższających dla mężczyzn. W ofercie sklepów znajduje się obuwie sportowe z ukrytym obcasem, które niczym nie ustępuje modnym sneakersom od popularnych marek. Nadaje się do noszenia każdego dnia, dodając właścicielowi pewności siebie w codziennych kontaktach. Istnieje ponadto wiele modeli o eleganckiej formie, które można wykorzystać w sytuacjach biznesowych oraz na specjalne okazje, takie jak wesele czy przyjęcia rodzinne. Wysokie buty do garnituru sprawią, że sylwetka będzie prezentowała się dostojniej w eleganckiej odsłonie – również na zdjęciach.

Obuwie z ukrytym koturnem dla pana młodego

Niektórym parom różnica wzrostu zupełnie nie przeszkadza na co dzień, a jednak nadchodzi w ich życiu taki moment, kiedy buty z podwyższoną podeszwą szybko lądują na liście zakupów. Mowa oczywiście o ślubie – uroczystości, podczas której wykonuje się mnóstwo zdjęć. Oczy dziesiątek lub nawet setek osób są zwrócone właśnie na Państwo Młodych, a każdy szczegół natychmiast zwraca uwagę. Z tego powodu obuwie podwyższające dla pana młodego cieszy się rosnącą popularnością. Producenci rozumieją potrzeby klientów i oferują szeroki wybór butów z ukrytym koturnem pasujących do ślubnego garnituru. Bez trudu można znaleźć doskonałej jakości wysokie obuwie dla mężczyzn, szyte przez polskich rzemieślników i wyróżniające się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

pudełko na obuwie z ukrytym koturniem

Zostaw komentarz

* Nazwa
* E-mail: Nie opublikowany
   Strona (Adres strony z http://)
* Komentarz
Wpisz kod